Ing. Ivo Janeček

osobní a týmový kouč

linkedin

Věřím, že pokud se naučíme důvěřovat svým snům a přáním, dokážeme si je vyplnit. To, co považujme za pravděpodobné, není vždy to, co je doopravdy možné. Ve skutečnosti dokážeme mnohem více, než si myslíme.

 

Nejsem žádný guru.
Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody na život stejně neexistují. Na svých kurzech využívám pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti. Firewalking neboli chůze po žhavých uhlících je jednou z nich. Jde o účinnou metodu pozitivního nabourání stereotypů všedního života.  Přinutí vás vystoupit z vaší komfortní zóny. Objevit a překročit svoje uměle vytvořené hranice. Překonat svůj vlastní strach. Dokázat a zažít něco, čemu mozek nevěří, ale tělo hravě dokáže.

Ivo Janeček je osobní a týmový kouč, který vede od roku 1999 kurzy osobního rozvoje pro veřejnost a motivační týmové semináře pro pracovní týmy. Mezi jeho specializaci patří přechod po žhavých uhlících, přes které za 20 let praxe převedl tisíce lidí a desítky pracovních týmů.